Elin Renolen tlf. 900 31 595 / elin.renolen@navigatorkompetanse.no

Daglig leder

 

 

Veronica Hellström Hoff tlf. 934 10 054 / veronica.h.hoff@navigatorkompetanse.no

Markedsansvarlig og bedriftsrådgiver

Marit Renolen Norman tlf. 415 32 378 / marit.renolen.norman@navigatorkompetanse.no

Leder Arbeidskompetanse

Jan Ole Sund tlf. 976 41 386 / jan.sund@navigatorkompetanse.no

Økonomi- og administrasjonsansvarlig

Bjarne Røkke tlf. 454 52 977 / bjarne.rokke@navigatorkompetanse.no

Fagansvarlig og kursleder

Kirsti Buås-Hansen tlf. 994 78 786 / kirsti.buaas.hansen@navigatorkompetanse.no

Veileder og pedagog

Stina Morstøl Nåvik tlf. 917 35 011 / stina.navik@navigatorkompetanse.no

Bedriftsrådgiver og kursholder

Ronny Kvendseth tlf. 975 87 628 / ronny.kvendseth@navigatorkompetanse.no

Veileder og bedriftsrådgiver

Anette Lien Solhaug tlf. 462 85 860 / anette.lien.solhaug@navigatorkompetanse.no

Veileder og spesialpedagog

Sofie Hefte tlf. 975 11 981 / sofie.hefte@navigatorkompetanse.no

Bedriftsrådgiver og spesialsykepleier

Ragnhild Neeraas Dahl tlf. 406 46 722 / ragnhild.neeraas.dahl@navigatorkompetanse.no

Veileder og pedagog

Ole Walnum tlf. 959 23 760 / ole.walnum@navigatorkompetanse.no

Utdanning- og kompetanseveileder

Ines Pazin tlf. 464 70 365 / ines.pazin@navigatorkompetanse.no

Bedriftsrådgiver og psykolog

Ove Sem tlf. 480 11 523 / ove.sem@navigatorkompetanse.no

Veileder og bedriftsrådgiver

Randi Mihle tlf. 481 32 695 / randi.mihle@navigatorkompetanse.no

Veileder og spesialpedagog

Per Jevne tlf. 926 86 730 / per.jevne@navigatorkompetanse.no

Kursholder

Gjertrud Berg tlf. 462 82 434 / gjertrud.berg@navigatorkompetanse.no

Kursleder og veileder

Synne Arnøy tlf. 934 04 820 / synne.arnoy@navigatorkompetanse.no

Veileder og bedriftsrådgiver

Ola Aune tlf. 990 99 490 / ola.aune@navigatorkompetanse.no

Controller og personvernombud

Anne Wigum tlf. 458 60 580 / anne.wigum@navigatorkompetanse.no

Kursleder og veileder

Elin Mork tlf. 993 65 982 / elin.mork@navigatorkompetanse.no

Kursleder og veileder